Bakterie do syfonów i instalacji kanalizacyjnych – biopreparat Freeline

30,00 

(w tym VAT 8%)

Do darmowej dostawy brakuje: 250,00 
Kategorie: ,

WŁAŚCIWOŚCI BIOPREPARATU

Najskuteczniejszy w Europie biologiczny środek do czyszczenia przewodów kanalizacyjnych i syfonów z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń organicznych. Biopreparat ten doskonale czyści kanalizację i syfony. Nie powoduje korozji i jest bezpieczny dla środowiska naturalnego.

FREELINE jest mieszanką efektywnych mikroorganizmów, które ekologicznie rozkładają wszelkie organiczne osady w instalacji kanalizacyjnej i syfonach w kuchni, łazience, pralni i toalecie. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego przepływu.

Usuwanie zanieczyszczeń w przewodach kanalizacyjnych nie powoduje powstawania przykrego zapachu. Oferowane bakterie do syfonów i instalacji kanalizacyjnych są bezpieczne dla środowiska. Biopreparat ten nie zawiera substancji żrących ani związków sody.

SPOSÓB UŻYCIA I DAWKOWANIE BIOPREPARATU

Dawka Ilość miesięcznie 1 syfon

Startowa 1/4 opakowania 1 miesiąc

Podtrzymująca 1/4 opakowania 1-2 miesiące

Do 1/2 litra letniej wody wsypać odpowiednią ilość bakterii do syfonów i kanalizacji. Po 20 minutach aktywacji preparatu powoli wlewamy roztwór do zanieczyszczonego syfonu. Środek pozostawić na całą noc. Po aplikacji konieczne jest powstrzymanie się od używania wody przez 8 godzin. Użycie wody przed podanym czasem spowoduje spłukanie preparatu i tym samym nie spełni on swojej funkcji.

Zawartość opakowania wystarczy na cztery aplikacje do jednego syfonu. Czas działania preparatu w instalacjach kanalizacyjnych wynosi ok. 5-6 dni. W tym czasie nie należy używać środków chemicznych i dezynfekujących. Opakowanie 50 g.

Pamiętaj: kupując inne biopreparaty Subio z naszego sklepu, za paczkę płacisz tylko raz!

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bakterie do syfonów i instalacji kanalizacyjnych – biopreparat Freeline”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Scroll to top