Środek do rozkładu tłuszczu – biopreparat Free Flo Tableta

52,00 

(w tym VAT 8%)

Do darmowej dostawy brakuje: 250,00 
Kategoria:

WŁAŚCIWOŚCI BIOPREPARATU

FREE FLO TABLETKA — naturalny środek do rozkładu tłuszczów i organicznych materii w kuchennych systemach kanalizacyjnych, łapaczach tłuszczu, szambach i oczyszczalniach ścieków. Dedykowany dla przemysłu spożywczego, produkcji mięsnej, rzeźni, restauracji, a także gospodarstw domowych.  Biopreparat aplikujemy do łapaczy tłuszczu i kratek ściekowych, gdzie powoli uwalniają się biologiczne enzymy i bakterie likwidujące tłuszcze i organiczne odpady. Okres działania jednej tabletki wynosi 7-14 dni, w zależności od objętości łapacza tłuszczu.

  • poprawia drożność kratek ściekowych,
  • zapobiega zapychaniu się rur kanalizacyjnych,
  • ogranicza wydzielanie nieprzyjemnych zapachów,
  • zmniejsza częstotliwość wywożenia ścieków,
  • przeznaczony do miejsc, gdzie trzeba obniżyć wartości CHSK i BSK z powodu poziomu zagrażającego zanieczyszczeniu środowiska.

SPOSÓB UŻYCIA I DAWKOWANIE BIOPREPARATU

Jedna tabletka biopreparatu Subio wystarczy na 1000 – 2000 litrów objętości łapacza tłuszczu. Tabletkę włożyć bezpośrednio do osadnika lub kratki. Zabieg powtórzyć po 7-14 dniach. Łapacz tłuszczu powyżej 1000 litrów zalecamy najpierw opróżnić.

Temperatura wody w kratce nie powinna przekraczać 70 oC. Wyższe temperatury spowodują szybszy rozkład tabletki. Łapacze ścieków kuchennych mają na ogół wyższą temperaturę niż pozostałe zbiorniki.

Pamiętaj: kupując inne biopreparaty Subio z naszego sklepu, za paczkę płacisz tylko raz!

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Środek do rozkładu tłuszczu – biopreparat Free Flo Tableta”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Scroll to top