Środek do rozkładu tłuszczu – biopreparat Likvid 1l

95,00 

(w tym VAT 8%)

Do darmowej dostawy brakuje: 250,00 
Kategoria:

WŁAŚCIWOŚCI BIOPREPARATU

LIKVID – Biologiczny środek do usuwania tłuszczu z odpływów i systemów kanalizacyjnych oraz domowych oczyszczalniach ścieków. Usuwa pianę w oczyszczalniach ścieków. Przeznaczony dla przemysłu spożywczego, restauracji, przetwórni mięsa, domów jednorodzinnych. Zapobiega gromadzeniu się tłuszczów i zatorom w osadnikach i rurach. Ma dobry wpływ na funkcjonalność zbiorników septycznych i domowych oczyszczalni ścieków.

Enzymatyczny środek do rozkładu różnego rodzaju materiałów organicznych, zwłaszcza tłuszczy, w systemach kanalizacyjnych, pochłaniaczach tłuszczu i oczyszczalniach ścieków.

LIKVID — to biopreparat, który skutecznie rozkłada tłuszcze na czysty biologiczny materiał,  można go odprowadzać do sieci kanalizacyjnej. Wyprodukowany z myślą o zastąpieniu wszystkich uniwersalnych środków czyszczących, które używane są na kostkę brukową, kafelki, stoły i podłogi w kuchniach restauracjach, masarniach, rzeźniach, domach itp. Regularne stosowanie zapobiega osadzaniu się tłuszczu w rurociągach, a następnie w pochłaniaczach olejów. Przenika do najmniejszych szpar jakichkolwiek powierzchni, gdzie rozpuszcza i likwiduje tłuszcz. Preparat Likvid ma pozytywny wpływ na funkcje zbiorników septycznych i systemów kanalizacyjnych. Nie zanieczyszcza wody. Jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt. Delikatny dla skóry. Jest mocno skoncentrowany, 125 ml wystarczy na wyczyszczenie średniej wielkości kuchni. W oczyszczalniach wody neutralizuje ciężkie do rozłożenia materiały, likwiduje biologiczną pianę, obniża poziom chemicznego i biochemicznego zapotrzebowania na tlen (CHSK) (BSKA) oraz fosfor.

SPOSÓB UŻYCIA I DAWKOWANIE  BIOPREPARATU

Środek do rozkładu tłuszczów należy rozcieńczyć wodą. Stosować po upływie 5 minut.

Lekki koncentrat (podłogi, bruk) 50 ml wlać do 10 l wody.

Średni koncentrat (stoły, powierzchnie przeznaczone do pracy) 100 ml wlać do 10 l wody.

Mocny koncentrat (osad z tłuszczu) nie rozpuszczać koncentratu.

Oczyszczalnie ścieków: 1 litr na 23 000 l objętości.

Temperatura stosowania min 10-50oC.

Zakres pH: 4,5- 9,5.

Jedna butelka zawiera 1 litr produktu.

Pamiętaj: kupując inne biopreparaty Subio z naszego sklepu, za paczkę płacisz tylko raz!

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Środek do rozkładu tłuszczu – biopreparat Likvid 1l”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Scroll to top