Środek na pleśń – preparat Stop Pleśni

48,00 

(w tym VAT 8%)

Do darmowej dostawy brakuje: 250,00 
Kategorie: ,

WŁAŚCIWOŚCI BIOPREPARATU

Ekologiczny środek na pleśń zawiera naturalne enzymy, służące do likwidacji pleśni i zapobiegania jej ponownemu powstawaniu z wszelkiego rodzaju powierzchni: murów, betonów, tekstyliów, drewna itp. Biopreparat nie powoduje uszkodzeń powierzchni, na których jest stosowany! Nie pozostawia plam, nie wybiela! Nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji chemicznych (np. Formaldehyd). Podczas stosowania produktu nie wydziela się żaden nieprzyjemny zapach. Preparat na pleśń jest nietoksyczny, dlatego można go stosować w przemyśle spożywczym, pomieszczeniach sanitarnych, kuchniach (lodówki i zamrażarki) i łazienkach.

SPOSÓB UŻYCIA BIOPREPARATU

Jak pozbyć się pleśni? Zainfekowane powierzchnie należy spryskać z odległości około 10 cm, zostawić na 24 godziny. Po upływie tego czasu spryskane miejsce należy wyczyścić szczotką. Suchą ścianę najpóźniej do 30 dni pomalować farbą przeciwgrzybiczą. W przypadku silnego zagrzybienia zabieg należy powtórzyć. Biopreparat nie powoduje uszkodzeń powierzchni, na których jest stosowany! Nie pozostawia plam, nie wybiela.

DAWKOWANIE BIOPREPARATU

Na 1 m2 zagrzybionej powierzchni potrzeba 50-100 ml preparatu. Środek na pleśń jest bezpieczny dla zdrowia ludzi i zwierząt (całkowicie nietoksyczny). Bezpieczny dla środowiska! Wielkość opakowania – 0,5 l.

Pamiętaj: kupując inne biopreparaty z naszego sklepu, za paczkę płacisz tylko raz!

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Środek na pleśń – preparat Stop Pleśni”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Scroll to top