Promocja!

Zestaw bakterii do oczka wodnego + przyspieszacz – Aqua CB

61,00 

(w tym VAT 8%)

Do darmowej dostawy brakuje: 250,00 
Kategoria:

WŁAŚCIWOŚCI BIOPREPARATU

Zestaw 2 produktów:

  1. AQUA CBto bakterie do oczek wodnych i stawików ogrodowych, które szybko i skutecznie:
  • przyspieszają rozkład nieczystości pochodzenia organicznego,
  • oczyszczają wodę,
  • utrzymują biologiczną równowagę,
  • są bezpieczne dla ryb i roślin oraz środowiska.

Bakterie do oczka wodnego i stawiku Aqua CB są  wyselekcjonowaną mieszanką mikrobiologicznych kultur i enzymów przeznaczonych do biologicznego czyszczenia wody. Mikroorganizmy zawarte w tym biopreparacie pomagają likwidować i zmniejszać objętość organicznych osadów z dna zbiornika, sprawiając, że woda staje się przejrzysta. Aqua CB  przeciwdziała tworzeniu się rzęsy wodnej, pobierając pokarm z wody razem z roślinami (rzęsa nie ma skąd pobierać pożywienia). Ten biologiczny środek pomaga też odnowić równowagę wodnego ekosystemu.

SPOSÓB UŻYCIA I DAWKOWANIE BIOPREPARATU

Zawartość opakowania należy rozpuścić w plastikowym naczyniu w 2 litrach letniej wody i po 20 minutach wlać do oczka wodnego. Do przygotowania roztworu nie można używać metalowych przedmiotów! Jedno opakowanie 50 g wystarczy na miesiąc stosowania w stawie, zawierającym 10-20 m3 wody. Zalecamy podzielić biopreparat na mniejsze dawki i początkowo stosować co 14 dni, a następnie jedną dawkę miesięcznie. Pełny rozwój mikroorganizmów w stawie następuje po 21 dniach. Produkt jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin. Opakowanie zawiera 50 g produktu.

  1. Przyspieszacz biologicznego czyszczenia wodyjest uzupełnieniem preparatu AQUA CB.

Wspomagający enzymatyczny środek dla naturalnych mikroorganizmów czyszczących wodę.

Przyspieszacz czyszczenia basenów i oczek wodnych jest mieszanką biologicznych enzymów przeznaczonych do utrzymania i przyspieszenia pracy mikroorganizmów, które mają za zadanie usuwać organiczne zanieczyszczenia i osady. Neutralizuje pozostałości kremów i olejków do opalania w basenach kąpielowych. Przyspiesza odnowę równowagi wodnego ekosystemu.

SPOSÓB UŻYCIA I DAWKOWANIE BIOPREPARATU

Jak dawkować przyśpieszacz czyszczenia basenów i oczek wodnych? Zawartość butelki (80ml) jest przeznaczona dla 10 m3 wody w basenie. Odkręcić zakrętkę i zawartość wg potrzeby wlać w dowolnym miejscu basenu lub oczka.

Pamiętaj: kupując inne biopreparaty Subio z naszego sklepu, za paczkę płacisz tylko raz!

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zestaw bakterii do oczka wodnego + przyspieszacz – Aqua CB”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Scroll to top