Promocja!

Zestaw bakterii i enzymów do przydomowych oczyszczalni ścieków + przyspieszacz – Oxybreak

37,00 

(w tym VAT 8%)

Do darmowej dostawy brakuje: 250,00 
Kategoria:

WŁAŚCIWOŚCI BIOPREPARATU

Zestaw dwóch produktów:

  1. OXYBREAKto biologiczny środek służący do zapewnienia bezproblemowego funkcjonowania domowych oczyszczalni ścieków.
  • ogranicza wytwarzanie zapachów,
  • obniża zawartość organicznych nieczystości w systemach kanalizacyjnych,
  • jest bezpieczny dla środowiska.

Biologiczny preparat do oczyszczalni ścieków jest mieszanką pożytecznych mikroorganizmów, przeznaczonych do wprowadzania w oczyszczalni celem łatwego czyszczenia odpadów za pomocą kultur bakterii. Środek znacznie przyspiesza rozkład substancji organicznych, fekaliów, a także tłuszczów. Ogranicza wydzielanie nieprzyjemnego zapachu. Redukuje pienienie się odpadów organicznych, co bardzo dobrze wpływa na efektywność pracy oczyszczalni przydomowej.

SPOSÓB UŻYCIA I DAWKOWANIE BIOPREPARATU

Jedno opakowanie 50 g wystarcza dla domowej oczyszczalni (4-10 osób) w pierwszym miesiącu stosowania. W kolejnych miesiącach zmniejszamy dawkę do 1 łyżeczki miesięcznie.

Zawartość torebki rozpuścić w 2 litrach letniej wody (20-30 oC) najlepiej w plastikowym naczyniu. Po 30 minutach roztwór wlać do WC. Zmniejszoną dawkę biopreparatu należy również aktywować w letniej wodzie przez 30 minut.

Do przygotowania roztworu nie używać metalowych przedmiotów! Po zastosowaniu preparatu konieczne jest ograniczenie stosowania środków chemicznych, antybakteryjnych, kwasów. Nie używać środków do WC zawierających chlor.

  1. Przyspieszacz czyszczeniajest mieszanką biologicznych enzymów przeznaczonych do utrzymania i przyspieszenia pracy mikroorganizmów. Jest uzupełnieniem produktów:
  1. SeptiClean
  2. OxyBreak
  3. FreeLine

Biopreparat znacząco wspomaga likwidację tłuszczu występującego w urządzeniach i uniemożliwiającego intensywną pracę bakterii. Zawartość butelki (80ml) jest przeznaczona dla 5-8 m3 zawartości szamba. Wskazane jest stosować do syfonu w kuchni.

Pamiętaj: kupując inne biopreparaty Subio z naszego sklepu, za paczkę płacisz tylko raz!

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zestaw bakterii i enzymów do przydomowych oczyszczalni ścieków + przyspieszacz – Oxybreak”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Scroll to top