Bakterie do Toi Toi – korzyści ze stosowania preparatu

Toaleta na działce bez szamba to popularne rozwiązanie, na które decyduje się wielu działkowiczów. Tzw. Toi Toi często można spotkać też przy budowach domów jednorodzinnych, gdyż właśnie z tego typu toalet korzystają zwykle robotnicy. Dlaczego warto regularnie stosować bakterie do Toi Toi? Sprawdźmy.

Bakterie do toalet typu Toi Toi – co dają? Szybka obróbka nieczystości

Przenośne toalety pozwalają zaspokoić potrzeby fizjologiczne w komfortowy i higieniczny sposób, jednak nierzadko wydobywa się z nich nieprzyjemny zapach. Jak radzić sobie tym problemem? Warto stosować środki biologiczne stworzone do tego rodzaju zadań. Bakterie do toalet przenośnych typu Toi Toi pozwalają zneutralizować nieprzyjemny zapach i przyspieszają rozkład materiałów. Biopreparat jest bardzo wydajny w użyciu i bezpieczny dla zdrowia człowieka. Jedno opakowanie OXYBREAK starcza na 2m3 odpadów organicznych. Biologiczna mieszanka kultur nie wyrządza też żadnych szkód środowisku, w przeciwieństwie do wielu chemicznych odpowiedników. Bakterie do Toi Toi OXYBREAK przerabiają sztywne ekskrementy, przyspieszając rozkład odpadów organicznych. Dzięki temu biologicznemu środkowi właściciele Toi Toi nie muszą tak często ich opróżniać, gdyż te pożyteczne bakterie redukują zawartość przenośnych toalet. 

Gdzie kupić bakteryjny preparat do przenośnych toalet?

Bakterie do Toi Toi można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowym. OXYBREAK to jeden z flagowych produktów naszej marki Subio. To nietoksyczny biopreparat, który jest łatwy w przygotowaniu.  Wystarczy rozpuścić dawkę środka w letniej wodzie (najlepiej w pojemniku z tworzywa sztucznego), odczekać 20 minut i wlać roztwór do Toi Toi, by bakterie mogły zacząć działać. Tego typu zabiegi należy przeprowadzać regularnie, zgodnie z zaleceniami zamieszczonymi na ulotce.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania z ofertą naszego sklepu internetowego z biopreparatami. Dostępne są tu naturalne bakterie do Toi Toi, środki na pleśń, pochłaniacze zapachów i wiele innych biopreparatów do domu i ogrodu.

Scroll to top