Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z dywanu?

Nieprzyjemny zapach pochodzący z salonowego dywanu, to nierzadki problem w wielu polskich domach. Idealne rozwiązanie to wyrzucenie na śmietnik śmierdzącego dywanu i zakup nowego, lecz nie zawsze pozwalają na to domowe finanse. Jak w takim razie zlikwidować przykrą woń unoszącą się z dywanu i przywrócić mu świeżość oraz neutralny zapach? Warto sięgnąć po ekologiczny pochłaniacz zapachów Subio, który nie zniszczy tkaniny i skutecznie wyeliminuje odpychający odór.

Najczęstsze przyczyny przykrej woni z dywanu

Wiele osób zastanawia się, co powoduje zwykle przykrą woń, unoszącą się znad dywanu? Najczęstszy powód, to stęchlizna, która charakteryzuje się gryzącym, brzydkim zapachem. Skąd bierze się stęchlizna? Może wynikać z nieprawidłowej wentylacji w pomieszczeniu oraz wysokiego poziomu zawilgocenia salonu. Problem ten nasila się zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym, gdy na zewnątrz panują ujemne temperatury. Przykra woń z dywanu jest uciążliwa zarówno dla wszystkich domowników, jak i gości odwiedzających nasze cztery kąty. Co pozwoli przywrócić świeże i czyste powietrze we wnętrzu?

Sprawdzone sposoby na smród z dywanu

Bardzo prostym i co najważniejsze skutecznym i szybkim rozwiązaniem tego problemu, jest zastosowanie biopreparatu Stop Zapachom. Produkt ten został wyprodukowany na bazie enzymów. Ich zadaniem jest rozłożenie związków chemicznych na związki proste, a tym samym usunięcie nawet bardzo intensywnego, odrzucającego zapachu. Jak użyć tego środka? Po dokładnym odkurzeniu dywanu wystarczy rozpylić preparat po całej jego powierzchni. Pochłaniacz zapachów działa bardzo szybko, bo już w ciągu 24 godzin powinna pojawić się znacząca poprawa. Warto podkreślić, że produkt marki Subio – Stop Zapachom jest w 100% bezpieczny dla zdrowia człowieka oraz zwierząt domowych, nie zawiera chemii, więc jest nietoksyczny, nie pozostawia żadnych plam, nie jest żrący, nie wybiela, więc śmiało można go stosować na reprezentacyjnych i niedawno zakupionych dywanach, czy wykładzinach w salonie lub innym pomieszczeniu domu.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania z ofertą naszego e-sklepu z biopreparatami marki Subio. Oferujemy bezpieczne produkty o przyjaznych składach, które pomagają rozwiązać wiele problemów z czystością i nie tylko w prosty i ekologiczny sposób.

Scroll to top