Jak pozbyć się zapachu gryzoni. Sposoby na zapach moczu chomika i myszy

Nieprzyjemny zapach, unoszący się w okolicy klatki gryzoni, typu chomik, świnka morska, czy szczur, wiąże się z częstością wydalania przez nie odchodów. Wadą tych domowych zwierząt jest to, że wypróżniają się bardzo często, nawet tuż po sprzątaniu. Nie jesteśmy w stanie sprzątać za każdym razem, gdy pupile się wypróżnią, aby klatka, czy kuweta była zawsze pozbawiona odchodów. Do tego dochodzi częste oddawanie moczu, podczas ekscytacji i zabawy np. na dywanie, podłodze, łóżku, czy kanapie. Wiele osób zastanawia się, jak pozbyć się zapachu gryzoni w domu? Skutecznym rozwiązaniem problemu nieprzyjemnej woni jest pochłaniacz zapachów Subio.

Dlaczego wokół klatki gryzoni unosi się nieprzyjemny zapach?

Mocz i odchody gryzoni mają dosyć intensywny, charakterystyczny zapach, który unosi się również wokół ich klatki – nawet gdy ich właściciele systematycznie sprzątają i wymieniają ściółkę. Woń moczu nie należy do przyjemnych zapachów, ale jest to całkiem naturalny proces. Wielu właścicieli małych zwierzątek szuka sposobu na to, jak pozbyć się zapachu moczu z klatki chomika, świnki morskiej, czy myszy? Najlepszym sposobem na zneutralizowanie przykrego odoru (oprócz dbania o czystość w klatce i kuwecie) jest biologiczny pochłaniacz zapachu Subio, który nie jest szkodliwy ani dla ludzi, ani dla milusińskich. Ten ekologiczny pochłaniacz moczu małych zwierząt jest naprawdę niezawodny – w 100% spełnia swoją funkcję. Jest bardzo wydajny w użyciu i z pewnością wystarczy nam na wiele zastosowań.

Sposoby na zapach moczu chomika i myszy

Usuwanie zapachów moczu chomika, czy myszy wcale nie musi być trudne. Efektywna i łatwa w zastosowaniu metoda, to użycie preparatu Stop Zapachom w sprayu, którym spryskujemy nieprzyjemnie pachnąca powierzchnie, po wcześniejszym jej oczyszczeniu. Środek ten usuwa nieprzyjemne zapachy odchodów zwierzęcych i moczu. Jest przystosowany do każdego rodzaju materiałów, które są zanieczyszczone odchodami zwierząt, np.: pościeli, odzieży, tkanin, dywanów, tapicerki, podłóg itp. Nie uszkadza żadnej z powyższych powierzchni. ”Napsikaj” na dotknięty obszar za pomocą sprayu, aby produkt przeniknął bezpośrednio do przyczyny nieprzyjemnego zapachu. Niech wyschnie! Nie wycieraj! Nie szkodzi ludziom, zwierzętom, roślinom, nie szkodzi środowisku. Nietoksyczny!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania z bogatą ofertą produktową naszego sklepu z biopreparatami, gdzie oferujemy też skuteczne i ekonomiczne w użyciu bakterie do szamba, środki do rozkładu tłuszczu, zeolit do akwarium oraz wiele innych produktów dla osób, którym zależy na dbaniu nie tylko o dom i ogród, ale i o środowisko (oferowane przez nas preparaty nie zawierają szkodliwych, chemicznych substancji).

Scroll to top