Jak pozbyć się zapachu moczu psa w mieszkaniu?

Psy są niezwykle wiernymi towarzyszami życia, umilają codzienność i okazują bezinteresowną miłość swoim panom. Jednak wielu właścicieli tych czworonogów ma problem z nieprzyjemną wonią wynikającą z posikiwania w różnych zakamarkach mieszkania. Jak pozbyć się zapachu moczu psa w domowych pieleszach? Jaki preparat usuwający zapach moczu psa jest bezpieczny dla zwierząt oraz domowników?

Jak usunąć zapach psiego moczu?

Wiele psów zwłaszcza młodych lub nadmiernie się ekscytujących od czasu do czasu sika na podłodze, lub nawet fotelu, czy kanapie. Wyczuwalna, intensywna woń moczu psa bywa uciążliwa dla pozostałych domowników oraz gości odwiedzających dom.

Jak pozbyć się zapachu moczu psa w szybki i skuteczny sposób?

Chcąc efektywnie i bezproblemowo usunąć smród psiego moczu należy przede wszystkim za każdym razem natychmiast i dokładnie wyczyścić dane miejsce, wysuszyć je, a następnie spryskać specjalnym preparatem likwidującym ten specyficzny odór moczu, czyli pochłaniaczem zapachów zwierząt. Szczególnie godny polecenia jest biopreparat Stop Nieprzyjemnym Zapachom Subio (doskonale radzi sobie także z redukcją moczu ludzkiego, idealnie sprawdzi się u osób, które szukają sposobów na to, jak usunąć zapach moczu człowieka z kanapy, dywanu lub innych powierzchni).

Pochłaniacz zapachów zwierząt

Jak działa biologiczny środek neutralizujący zapach psiego moczu? Produkt ten dzięki zawartości naturalnych enzymów rozkłada przykry zapach psiego moczu (a nie maskuje go), nie pozostawiając plam ani nie szkodząc danym powierzchniom. Ponadto jest bezpieczny dla zdrowia, gdyż nie zawiera w swoim składzie chemicznych związków. Z tego względu zawsze warto mieć go pod ręką – jeśli jesteśmy właścicielem psa i chcemy, aby w mieszkaniu unosił się przyjemny zapach, a nie drażniący odór zwierzęcych odchodów.

Jeśli masz problem z pozbyciem się smrodu psiego moczu, sprawdź ofertę naszego internetowego sklepu z biopreparatami, oferujemy tam bardzo wydajne, niezawodne pochłaniacze zapachów do pomieszczeń, eliminujące brzydką woń w przystępnych cenach. Zapraszamy serdecznie do zapoznania z naszym bogatym asortymentem.

Scroll to top