Jak uniknąć problemów z szambem? Zalety bakterii do szamba

Szambo to jedno z popularnych rozwiązań, czasowego gromadzenia nieczystości, z którego korzysta wiele polskich rodzin. Jakie są podstawowe zasady prawidłowej eksploatacji szamba? Dlaczego właściciele tego typu zbiorników powinni zaopatrzyć się w pożyteczne bakterie do szamba? Jakich korzyści mogą się spodziewać?

Zasady prawidłowej eksploatacji szamba

Podstawą właściwej eksploatacji szamba, w przypadku zbiornika bezodpływowego, jest regularne opróżnianie go z nagromadzonych tam ścieków. Bardzo ważne jest, aby w żadnym wypadku nie dopuścić do przepełnienia się zbiornika. Niezwykle pomocne jest comiesięczne stosowanie preparatów bakteryjnych, które zdecydowanie ograniczają powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Bakterie do szamba Subio upłynnią zalegające nieczystości w bezpieczny i bezinwazyjny sposób, przyjrzyjmy się bliżej zaletom tego rozwiązania.

Korzyści ze stosowania bakterii do szamba

Bakterie do szamba przyczyniają się do szybkiego rozkładu organicznych nieczystości w szambach i osadnikach gnilnych wszelkiego rodzaju. Likwidują brzydkie zapachy i zapobiegają przedostawaniu się do gruntu szkodliwych substancji, zawartych w nieczystościach z gospodarstwa domowego w szambach tradycyjnych, eko szambach, w ekologicznych szambach, szambach samo spalających, szambach przelewowych. Są ekonomiczne i łatwe w użyciu. Szczepy bakterii nie są szkodliwe ani dla środowiska ani dla człowieka, czy zbiornika (nie powodują korozji). Wystarczy regularnie je stosować, by czerpać 100% korzyści, jakie oferują te przydatne biologiczne środki.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania z kompleksową ofertą naszego internetowego sklepu z biopreparatami, wszystkie dostępne produkty charakteryzują się przyjaznym składem, wysoką skutecznością i przystępną ceną.

Scroll to top