Jak usunąć zapach moczu kota?

Posiadacze zwierząt domowych często zmagają się z problemem nieprzyjemnej woni, która przypomina o obecności ukochanych pupili w niekoniecznie pożądany przez właścicieli sposób. Częstym problemem osób, które posiadają w domu koty, jest bardzo intensywny, nieprzyjemny zapach moczu tych bez wątpienia uroczych zwierząt domowych. Jak pozbyć się zapachu moczu kota w skuteczny i niedrogi sposób? Co zrobić, by w domowych wnętrzach unosiła się przyjemna woń czystości? Czy pochłaniacz zapachu do dobry pomysł?

Dlaczego w domu czuć intensywny zapach kociego moczu?

Koty to obok psów najpopularniejsze zwierzęta domowe. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że koci mocz ma nieprzyjemną i bardzo intensywną woń, która daje we znaki opiekunom kocurów oraz gościom, którzy odwiedzają gospodarzy. Jako że, koty nie piją zbyt dużo wody w porównaniu do innych czworonogów, ich mocz jest mocno zagęszczony i znacznie bardziej odczuwalny, a tym samym znacznie bardziej niemiły dla ludzkiego nosa, niż np. mocz psów. Problem przybiera na sile, gdy pupil lubi zaznaczać teren w miejscach poza kuwetą. Jak usunąć zapach kociego moczu z dywanu, kanapy, fotela, kołdry oraz innych zakątków domu?

Jak pozbyć się zapachu moczu kota?

Chcąc usunąć zapach moczu kota, wielu właścicieli próbuje tradycyjnych, domowych sposobów likwidacji uporczywego zapachu, stosując np. ocet, sodę oczyszczoną lub wodę utlenioną. Jednak bez wątpienia najskuteczniejszą metodą likwidacji odoru moczu kota jest zakup profesjonalnego pochłaniacza zapachu (najlepiej wybrać produkt w sprayu), który przywróci w domu przyjemną woń, dzięki czemu na powrót będziemy mogli oddychać pełną piersią i miło spędzać czas w czterech ścianach. Jaki produkt najlepiej poradzi sobie z tym uciążliwym problemem? Na co zwrócić uwagę kupując pochłaniacz zapachów?

Środki pomagające pozbyć się zapachu moczu zwierząt

Oferta rynkowa jest bardzo szeroka. Na sklepowych półkach znajdziemy różne pochłaniacze zapachów, które mają odmienny skład, pojemność, czy sposób dozowania. Godnym polecenia jest z pewnością STOP ZAPACHOM Subio – środek ten szybko i efektywnie eliminuje kwas moczowy, a dzięki ekologicznemu składowi pozbawionemu chemicznych, drażniących substancji jest bezpieczny dla zwierząt oraz ludzi. Dzięki wygodnemu opakowaniu łatwo i równomiernie się rozpyla w powietrzu, eliminując nawet najbardziej intensywną, przykrą woń. Ten skuteczny i ekonomiczny w użyciu pochłaniacz zapachów nie pozostawia plam ani nie uszkadza powierzchni, na których jest stosowany. Plusem tego biopreparatu jest także przystępna cena (około 40 złotych za 500 ml produktu). Co więcej, preparat nie tylko usuwa zapach moczu kota, ale też doskonale radzi sobie także z redukcją nieprzyjemnego zapachu psa, chomika, świnki morskiej, myszy oraz innych zwierząt domowych. To niezastąpiony środek dla każdego właściciela mniejszego lub większego pupila!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania z ofertą naszego internetowego sklepu, gdzie oferujemy nie tylko pochłaniacze brzydkich zapachów, ale i środki przeciw pleśni, bakterie do szamba, zeolit oraz wiele innych przydatnych preparatów.

Scroll to top