Pochłaniacz zapachów do kuwety – jak usunąć zapach kociego moczu?

Miłośnicy kotów często muszą zmagać się nieprzyjemną wonią moczu czworonoga, który wydobywa się z kuwety. Niejednokrotnie zastanawiają się, jak usunąć zapach kociego moczu szybko i bez wysiłku? Jakie preparaty pochłoną intensywny odór zwierzęcego moczu i pozwolą nam oddychać w domu pełną piersią?

Jak usunąć zapach kociego moczu?

Dla wielu osób pupile są pełnoprawnymi członkami rodziny – posiadanie kota wiąże się z wieloma korzyściami, ale niepozbawione jest też pewnych niedogodności. Jak wiadomo, koty korzystają z kuwety, zdarza się, że mimo częstego sprzątania pojemnika (przede wszystkim wymiany żwirku) przez właścicieli czworonoga, nieprzyjemne zapachy są mocno wyczuwalne, dając we znaki wszystkim domownikom. Jak pozbyć się zapachu kociego moczu w bezproblemowy, niedrogi i szybki sposób? Rozwiązaniem może być regularne używanie pochłaniacza zapachów SUBIO, który eliminuje niemiłą woń pochodzenia biologicznego w bezpieczny i ekologiczny sposób. W składzie biopreparatu nie znajdziemy żadnych chemicznych dodatków, które mogłyby zaszkodzić zdrowiu zwierzęcia, czy pozostałych członków rodziny. Wygodna forma sprayu ułatwia stosowanie środka, wystarczy rozpylić go w powietrzu lub kuwecie, pozbywając się uciążliwego fetoru.

Zachęcamy do zapoznania z kompleksową ofertą produktową naszego sklepu z biopreparatami, gdzie znajdą Państwo nie tylko pochłaniacze zapachu, ale skuteczne i wydajne bakterie do szamba, zeolit, środki do rozkładu tłuszczu oraz wiele innych środków dedykowanych dla osób, którym zależy na dbaniu nie tylko o dom i ogród, ale i o środowisko (oferowane przez nas biopreparaty nie zawierają szkodliwych substancji, obecnych w wielu detergentach).

Scroll to top