Usuwanie zapachu mleka. Sposoby na smród rozlanego mleka

O ile świeże mleko ma wielu zwolenników na całym świecie, o tyle sama woń rozlanego mleka, które nie zostało wytarte tego samego dnia, jest jednym z najbardziej odrzucających zapachów, który u części osób wywołuje wręcz odruch wymiotny. Jak sobie radzić z tym problemem? Jak w takim razie usunąć smród rozlanego mleka? Idealnym rozwiązaniem jest pochłaniacz zapachów np. biopreparat Stop Zapachom Subio.

Jak usunąć zapach rozlanego mleka?

Rozlane mleko po kilku dniach zaczyna bardzo mocno śmierdzieć, wzbudzając wstręt u wszystkich domowników. Co robić w tej sytuacji? Jak zniwelować uciążliwy odór? Jeśli to jest ubranie, to łatwo je wyprać. Gorzej, gdy jest to np. dywan, kanapa lub fotel samochodowy, gdzie mleko wsiąka niżej, niż w wierzchnią warstwę. Z pewnością pożądanego efektu nie przyniesie zastosowanie odświeżacza powietrza, czy spryskanie powierzchni perfumami. Należy wtedy zastosować skuteczny i szybki w działaniu pochłaniacz zapachu Stop Zapachom. Enzymy tego ekologicznego produktu wsiąkają w materiał, po czym rozbijają pozostałości rozkładającego się mleka na związki proste, dzięki czemu nieprzyjemny zapach zostaje na trwałe usunięty, a my możemy oddychać pełną piersią, bez żadnego uczucia dyskomfortu.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania z ofertą naszego internetowego sklepu z biopreparatami, gdzie dostępny jest nie tylko wspomniany pochłaniacz brzydkich zapachów, ale też środek do usuwania tłuszczu z odpływu LIKVID, zeolit, bakterie do oczek wodnych i bakterie szamba oraz wiele innych biopreparatów niewyrządzających szkód w środowisku naturalnym i bezpiecznych dla zdrowia człowieka oraz zwierząt.

Scroll to top