Bakterie do szamba – Septiclean

30,00 

(w tym VAT 8%)

Do darmowej dostawy brakuje: 250,00 
Kategoria:

WŁAŚCIWOŚCI BIOPREPARATU

Bakterie do szamba przyczyniają się do szybkiego rozkładu organicznych nieczystości w szambach i osadnikach gnilnych wszelkiego rodzaju. Likwidują brzydkie zapachy i zapobiegają przedostawaniu się do gruntu szkodliwych substancji zawartych w nieczystościach z gospodarstwa domowego w szambach tradycyjnych, eko szambach, w ekologicznych szambach, szambach samo spalających, szambach przelewowych.

Preparat do szamb SeptiClean jest mieszanką mikroorganizmów, czyli bakterii i enzymów do szamba, które ekologicznie rozkładają związki organiczne w zbiornikach na nieczystości. Powoduje zmniejszenie ilości ścieków, ogranicza wydzielanie się przykrych zapachów. Biopreparat jest nieszkodliwy dla zdrowia.

SPOSÓB UŻYCIA I DAWKOWANIE BIOPREPARATU

Dawka Ilość miesięcznie Objętość szamba

Startowa 50 g – 1 opakowanie 5-8 m3

Powiększona 15 g – 3 łyżeczki 5-8 m3

Podtrzymująca 5 g – 1 łyżeczka 5-8 m3

Dawka Ilość miesięcznie Objętość szamba

Startowa 25 g – 1/2 opakowania 2-5 m3

Powiększona 5 g – 1 łyżeczka 2-5 m3

Podtrzymująca 2,5 g – 1/2 łyżeczki 2-5 m3

Odpowiednią dawkę bakterii do szamba należy rozpuścić w 2 litrach letniej wody i po 20 minutach wlać do toalety (WC) lub bezpośrednio do szamba lub osadnika. Prawidłowe miesięczne dawki pomogą udrożnić system kanalizacyjny i drenażowy (zapobiegnie nieprzyjemnym odorom).

Ostrzeżenie

Do przygotowania roztworu nie używać metalowych przedmiotów!

Po zastosowaniu preparatu konieczne jest ograniczenie stosowania środków chemicznych, antybakteryjnych, kwasów. Nie używać środków do WC zawierających chlor. Bakterie do szamba należy przechowywać w suchym miejscu do 30oC. Chronić przed dziećmi.

Uwaga!

Niewłaściwe postępowanie z biopreparatem może doprowadzić do wytworzenia pyłu. Wdychanie może wywołać reakcję alergiczną u osób wrażliwych. W kontakcie ze skórą może spowodować podrażnienia. W przypadku wdychania preparatu opuścić pomieszczenie. Jeżeli preparat przedostanie się do oczu natychmiast przemyć je wodą. W przypadku spożycia wypłukać usta i gardło wodą, jeżeli wystąpi alergia, należy skontaktować się z lekarzem. Należy zużyć w ciągu 18 miesięcy od daty produkcji. Opakowanie 50 g.

Pamiętaj: kupując inne biopreparaty Subio z naszego sklepu, za paczkę płacisz tylko raz!

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bakterie do szamba – Septiclean”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Scroll to top